post __ No comments

  Тренди web-дизайну 2017 (частина 1)

  Loco / 04/04/2017 / Корисне, Цікаве про дизайн

  Тренди web-дизайну 2017

  Кожен поважний (і не дуже) заклад, що має відношення до дизайну вважає за необхідне опублікувати своє бачення ( а подекуди і передбачення) модних трендів в дизайні.
  Ми передивились безліч таких статей та пропонуємо Вам вибірку найкращого.
  Звісно із малюнками, щоб було не так сумно)))

  Тенденції в дизайні залежать від багатьох факторів: засобів масової інформації, технологій, індустрії моди і, останнім часом, від  практичності та зручності використання (по-нашому — юзабіліті). Тенденція проявляється повільно, поступово просуваючись в усі напрямки дизайну та захоплюючи їх. А потім зникає в невідомому напрямку так само стрімко, як і з’явилась. Практика показує, що конкретна тенденція в дизайні живе не більше одного-двох років.

  Щодо 2017 року, то він, як слухняний учень продовжуватиме дотримуватись тенденцій, які було закладено в 2016-му, додаючи деякі нові впливи. Але почуття добре відомого і знайомого не покине вас у цьому році, повірте!

  Основний чинником і натхненником дизайнерських тенденцій цього року, як власне і декількох попередніх років, залишиться матеріальний дизайн, започтакований компанією Google. Проте і він зазанає деяких чудових, на наш погляд, змін 🙂

  01

  Напів плаский дизайн (Semi Flat Design)

  Останні кілька років плаский дизайн був беззаперечним лідером на ринку веб-дизайну, але тепер, під впливом Material Design, він стає все більш одновимірним. Плаский дизайн досі залишається вагомою одиницею, але вона зазнала деякого поліпшення.
  Плавне затінення додає глибину і складність, не руйнуючи відчуття знайомого плаского дизайну. Це нова функція, що її було додано до звичного flat design. Ця тенденція буде продовжувати розвиватися в 2017 році.

  Проект: Listener’s Playlist
  Автор: Anzi
  02

  Сінемаграф

  Сінемаграфи - це не ті «гіфки», до яких всі давно звикли. Сінемаграфи - це все ще картинка, але вонf ма' невелиxкий елемент, що рухається циклічно. Ця техніка робить звичайне фото більш реалістичнм, більш живим.
  03

  Ще більше 3D!

  3D не буває багато! Особливо враховуючи стрімкий розвиток VR/AR технологій.
  Вочевидь, популярність 3D у всіх галузях дизайну лише зростатиме цього сезону.
  Проект: LUV.IT
  Автор:  AARON MARTINEZ
  Проект: Open Annual Awards
  Автор: TAVO
  04

  Анімація

  Все частіше ми зустрічаємо анімацію на веб-ресурсах. Це може бути gif, SVG, WebGL CSS або відео анімація.
  Анімація - беззаперечно панує у вебі останніми роками, тож не вагайтесь і застосовуйте її на своїх сайтах!
  Автор: Minh Pham
  Проект: ZH OURO- Rio 2016
  05

  Landing Pages

  Лендінги не втрачають позиції і в новому сезоні. В 2017-му вони так само популярні завдяки своїй унікальній властивості якнайкраще таргетувати відвідувачів.
  06

  Геометричні фігури

  Цей тренд бере початок у 2016-му і активно продовжується в 2017-му році. Ви легко можете персоналізувати свій сайт просто додавши сучасних форм. Добре підійдуть як пласкі елементи, так і злегка відтінені.
  Проект: DRAP.agency Branding
  07

  Сміливі кольори

  Залиште всі страхи позаду і сміливо використовуйте яскраві кольори! Матеріальний (material) та плаский (flat) дизайн причудово поєднуються із яскравими кольорами.
  Можете підглядати у палітру кольорів від Google. Традиційно там багато актуального, можливо знайдете щось і для себе 😉
  Проект: b2mach
  08

  Інноваційний скроллінг & паралакс

  Така візуальна ідея причудово підходить для того, щоб додати унікальної цікавинки на будь-який сайт! Від багатошарового паралаксу до паралаксу з елементами відео - немає нічого неможливого!
  Проект: F — mdls
  Автор: Adencys
  09

  Переходи кольорів (градієнти)

  Кольорові переходи також є вагомою одиницею, що зарекомендувала себе у вебі цього сезону. Започаткована ця тенденція була у 2016 році і набула швидко росту після того, як, великі імена, як Instagram вирішили змінити свої логотипи і зображення з плоского кольору в різнокольорові переходи. Від логотипів до кнопок або накладень зображень, ця тенденція актуалізується в усьому світі.
  10

  Відображення на мобільних пристроях (Responsive Design)

  2015 і 2016 принесли значне збільшення мобільного перегляду. Планшети і смартфони за статистикою випереджають ноути та стаціонарні комп’ютери за кількісттю переглядів веб-сайтів. І ця тенденція буде продовжуватися. Будь-які веб-сайти не зосереджені на адаптивний веб-дизайн необхідно оновити якомога швидше!
  Автор: Muharrem Senyil
  11

  Графіка та ілюстрації

  Так-так, стокові фоточки все ще популярні і їх безліч в хедерах сайтів та на їх сторінках. Але в 2017-му прийшла нова тенденція! Якщо ви бажаєте виокремити свій веб-ресурс поміж інших, унікалізувати його - зверніться до графічного дизайнера. Уникальна графіка, що відповідає стилістиці сайту запам’ятовується краще і справляє враження, чи не так?
  Дизайнер: Margarita Mar

  Кінець 1-ї частини

  Десь у блозі ви можете розшукати і другу частину статті.
  Сподіваємось, вам було цікаво.